Officiele jeugdsite van SCO'63
 

Bestuur
Voorzitter Ron Klaassen 06 5337 5427 ron.klaassen@sco63.nl
Secretaris Wout Stigter 06 55146594 wout.stigter@sco63.nl
Penningmeester John Mollen 06 4867 3630 john.mollen@sco63.nl 
Jeugdzaken Dennis Bredius 06-21564496 hoofdjeugdopleidingen@sco63.nl
2e Secretaris Peter leijen 06 28570459 peter.leijen@sco63.nl
Sponsorzaken Wout Stigter 06 5514 6594 wout.stigter@sco63.nl
Bestuurslid accomodatie Vacant 

Jeugd
Hoofd jeugd opleidingen Robin Bredius 06-51328873 hoofdjeugdopleidingen@sco63.nl
Hoofd jeugd opleidingen Dennis Bredius 06-21564496 hoofdjeugdopleidingen@sco63.nl
Bestuurslid Jeugdzaken Vacant 
Wedstrijdsecretaris Jeugd Vacant 
Coordinator jeugdtoernooien Vacant 
Trainer JO19 Trond Andersen 06-41702387 
Trainer JO17 Marco van Doorn 06-22556851 
Trainer JO15 Ronald de Groot 06-20893790 
Trainer JO13-1 Jeroen v/d Horst 06-10627046 
Trainer JO11-1 Glenn Adriaanse 06-19782765 
Trainer JO11-2 Fransico Cardenas 06-40210567 
Trainer JO09-1 Jan Rolaf 010-4169430 
Trainer JO09-2 John v Biene 06-33671840 
Trainer Welpen Marco Hanssen 06 51166564 

Kantine
Kantine coördinatie Linda Adriaanse 06 4051 3935 linda.adriaanse@sco63.nl
Kantine inkoop Linda Adriaanse 06 4051 3935 linda.adriaanse@sco63.nl

Sponsorcommissie
Coördinator sponsoring Wout Stigter 06 5514 6594 wout.stigter@sco63.nl

7 tegen 7 Competitie
Coördinator 7 tegen 7 Jan Hagestein 06 4257 0601 jan.hagestein@sco63.nl

Jeugd Activiteiten Commissie
Medewerkster JAC Anneke Weeda 06 3813 3258 annekeweeda@hotmail.com
Medewerkster JAC Jolanda Timmerman 06 1751 2312 jolanda.timmerman@sco63.nl
Medewerkster JAC Chantal Mulder 06 1786 1070 chantal.mulder@sco63.nl

Sportiviteit en respect
Sportiviteit en respect (Email: sportiviteit_en_respect@sco63.nl)
 
Commissielid S&R Peter Leijen 06 28570459 peter.leijen@sco63.nl
 
Kleding verkoop
Coördinator kleding verkoop Els Klaassen 06 13237292 r.klaassen92@upcmail.nl
 
Materiaal
Beheerder trainings- en wedstrijdmateriaal Jaap Lenstra 0181 638 350 jaap.lenstra@sco63.nl
 
Website
Beheerder:M.Broersen
E-mail - maarten@scovoetbal.club
Telefoon - 06-28319427